Záruka spokojenosti

Proč nakupovat právě u nás / výhody pro zákazníka
Naší obchodní politikou je individuální přístup ke každému zákazníkovi, dostatečná skladová zásoba nabízeného zboží a neustálé rozšiřování nabídky produktů a služeb. 

V naší činnosti klademe co nejvyšší důraz na to, aby zákazníci byli u nás spokojeni.

Uvědomujeme si, že každý z nás má při nákupu jisté obavy, zda nakoupí kvalitně bez následných reklamací a za dobré peníze. Proto Vám nabízíme záruky, které snad rozptýlí Vaše obavy hned na počátku a dají Vám pocit jistoty, že jste si nás, jako svého obchodního partnera, vybrali dobře.


Naším cílem je zbavit Vás starostí v souvislosti s nákupem u nás. Proto nabízíme:
 

Záruka poradenství
V případě potřeby jsou Vám naši pracovníci plně k dispozici a pomohou Vám radou s výběrem materiálu, jeho vhodností k danému účelu i jeho způsobu použití.

Záruka spokojeného zákazníka
I když děláme všechno pro to, abyste byli u nás spokojeni a dobře se Vám nakupovalo, může se stát, že nebudete s našimi službami spokojeni. V tomto případě budou Vaše připomínky brány jako impulz ke zlepšení.

Záruka výběru zboží
Téměř všechno nabízené zboží prodáváme v režimu „výběr zákazníkem“ tzn., že zákazník má možnost si zboží vybrat osobně, samozřejmě za přítomnosti našeho skladníka

Záruka kvality
V případě oprávněné reklamace Vám na zboží poskytneme přiměřenou, vzájemně dohodnutou slevu, nebo zboží vyměníme, případně vezmeme zpět a vrátíme peníze.

Záruka termínu
Při nesplnění dohodnutého termínu, Vám poskytneme jako omluvu slevový kupón ve výši 5% z dalšího nákupu.

Záruka rychlosti
Pokud se stane, že bude doba na Vaše obsloužení delší než 30 min z důvodu zavinění našimi pracovníky, poskytneme Vám jako omluvu slevový kupón ve výši 5% z dalšího nákupu.

Další služby zákazníkům:

  • rozvoz zakoupeného zboží
  • formátování plošných materiálů
  • délkové dělení (krácení) materiálů
  • tvorba cenových kalkulací zdarma
  • finanční služby přijímáme platební karty (Mastercard, Maestro, VISA, VISA Elektron)
     

 

Poptávka zboží