Kariéra

V období od 19.5.2018 provoz omezen, vchod z z ulice Drážní č.7. Vjezd z ulice Řípská je uzavřen.
Společnost AZ WOOD, a.s. patří k největším prodejcům dřevařských materiálů v Brně a okolí.

Výborná dopravní dostupnost, široký sortiment a profesionální kolektiv pracovníků dělá ze
společnosti AZ WOOD, a.s. stabilní a rozvíjející se společnost, která dbá na individuální přístup
k zákazníkům a snaží se co nejefektivněji plnit jejich požadavky.

Pokud hledáte stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí a nekonfliktní kolektiv spolupracovníků
obraťte se prosím na vedoucího prodejny prostřednictvím emailu na adresu d.ressler@azwood.cz,
který Vám sdělí podrobnosti.

Momentálně nabízíme na plný pracovní úvazek následující volné pracovní pozice:

Účetní:
Náplň práce: odbyt (faktury vydané, prodejky), sklady (faktury přijaté), banka, pokladna, účetnictví
(účetní knihy, daně, DPH)

Prodejce:
Náplň práce: obsluha zákazníků na prodejně, komunikace se zákazníky telefonicky a emailem,
spolupráce se skladníky, objednávání zboží, vypracovávání cenových nabídek, řidičský průkaz sk. B,
znalost dřevařských produktů výhodou, není podmínkou