Dveře a zárubně

Tato skupina výrobků obsahuje dřevěné dveře vchodové, jejichž základem je rámová konstrukce s dvojitou palubkovou výplní, mezi kterou je vsazena izolační vrstva. Dveře jsou vyráběny z vyzrálého vysušeného dřeva smrku v běžných typorozměrech a v několika provedeních (jednokřídlové, dvoukřídlové, plné, nebo částečně prosklené. Dveře se s oblibou používají u rekreačních objektů, nebo jako tzv. druhé dveře do domu. Ve standardu jsou dodávána bez povrchové úpravy.

Vedle dveří vchodových jsou další nabízenou skupinou dveře vnitřní kazetové. Také tyto dveře dodáváme v základních typorozměrech a provedeních (jednokřídlové, dvoukřídlové, plné či prosklené). Vyrábějí se z vybraného vysušeného smrkového dřeva a jejich základem je rámová konstrukce s frézovanými kazetovými výplněmi.

Poslední kategorií v této záložce jsou dřevěné zárubně. Ty dodáváme jako jednoduché tesařské zárubně, nebo pevné zárubně obložkové. Výchozí surovinou je vyzrálé suché smrkové dřevo opracované frézováním. Základní rozměry zárubní jsou dané normou, u zárubní obložkových je navíc velikost zárubně dána i zadanou tloušťkou stěny, na kterou přijde zárubeň osadit.

 

 

Fotogalerie

Poptávka zboží